Dota 2 International 2016 se blíží!

Už je to vlastně za dveřmi. TI2016 je tady a s ním i rekordní prize pool, který velice pravděpodobně přesáhne 20 000 000 $, což je zhruba částka, kvůli které by Láďa možná vstal z postele dříve než v 11:00 dopoledne.

Dota 2 sezóna vrcholí a všichni se tak můžeme těšit na nejlepší hry, které nikoho nemůžou zklamat. Určitě vás ale zajímá, jaký budeme mít harmonogram vzhledem k časovému posunu, jelikož jako správný fanoušek Doty dvojky si musíme nakoupit jídlo a pití dostatečně dopředu, aby se náhodu nestalo, že byste museli opustit své hnízdečko během nejlepších zápasů sezóny!

Harmonogram:

Aktuálně ještě nejsou známa přesná data zápasů, ale my se pokusíme streamovat v následujících časech. Prosím, myslete na to, že to není 100%, jelikož nám do toho může pracovně něco spadnout, nebo se prostě něco pokazí.

Od 2.8. do 10.8.
Se pokusíme streamovat každý den (pokud se bude hrát) v časovém pásmu od 18:30 do 22:00

Od 11.8. do 13.8.
Budeme streamovat všechno a už teď vám můžeme prozradit, že to bude stát za to, jelikož to nebude obyčejný stream! Ještě aby jo, když jsme si naplánovali dovolenou, duh?! Bližší informace najdete ve videu níže.

Kdo bude streamovat? Budeme se střídat, podle toho kdo bude a nebude stíhat.

Youtube pozvánka

Budeme se těšit na hojnou účast, bližší info najdete vždy na Facebooku nebo v programu na twitchi. Takže sledujte, dementi!

Otázka dne: Kdo si myslíte, že vyhraje TI?

No Comments

Add a Comment