International 2017 ve velkém stylu

Celebration

Konečně je to tady! Po roce se opět sejdeme u největší události světové Dota 2 scény, International 2017, a my u toho nebudeme chybět. Ba naopak, jen těžko se nás zbavíte.

I když to nerad přiznávám, tak jsem se opět zmýli. Prize pool je vyšší než předchozí rok a útočí téměř na hranici 23 miliónů dolarů, což je skoro 10 miliónů pro vítězný tým, a za to se dá už pořídit slušná dovolená, nebo solidní nákup na rohlik.cz.

OK, OK, odbíhám, klid! Pojďme se věnovat tomu, co jsme si pro vás připravili. Není toho málo, takže se máte na co těšit.

Skupiny

Skupiny se hrají od 2. do 5.8. včetně, takže se můžete těšit na obě komentátorské dvojičky, jelikož se budeme poctivě střídat. První zápas v daném dni si budete moci vždy vybrat na našem webu, čas zahájení se bude točit kolem toho, jak to budeme stíhat z práce, ale pokusíme se vzít 1-2 série v daném dni (BO2).

Main event

Main znamená více her, lepší produkci, více nervů a vlastně to bude celé docela bomba, jelikož nám opět pomůže TV Prima. První dva dny budeme streamovat po večerech a ve středu začne pořádná mela!

Hned jak se dostaneme do studia (ve středu), tak se můžete těšit na profesionální panel ve kterém opět uvidíte Honzu „Dzejdyho“ Džbánka, Tadeáše „WildtedyF“ Peterku a mladou vycházející hvězdu komentátorské scény Matyáše „SYMa“ Krále, který nahradí Josefa „Pajpu“ Vítka z důvodu jeho pracovního vytížení.

Na komentátorské židli budeme opět sedět s Ládíkem, tedy ehm s Vladimírem „Alckorem“ Chadimou.

  • 7.8. – Večerní stream: 1 série
  • 8.8. – Večerní stream: 1 série
  • 9.8. – Pojedeme celý večer až do rána!
  • 10.8. – Pojedeme celý večer až do rána!
  • 11.8. – Pojedeme celý večer až do rána!
  • 12.8. – Pojedeme celý večer až do rána!

Akce pro diváky

Po skončení TI získá jeden z vás extra odměnu jako výherce tatrankové sezóny, takže bojujte do poslední tatranky, bude to stát za to! Prozradím aspoň to, že se jedná o věci s Dota tématikou, ale víc ze mě nedostanete!

cringe_smile

Akce na místě?

Toto téma stále řešíme, takže “STAY TUNED”, až budeme vědět více, tak doplníme!

Add a Comment