DOTA 2

Domca

V porovnání s ostatními kolegy z AR studia jsem ve světě MOBA her super nováček. Mojí první zkušenost jsem získala asi před 3 lety při hraní HoNka (Heroes of Newerth). V tu dobu se ale nedalo říci, že by se jednalo o nějaké seriózní hraní. Spíš jsem se seznamovala s herním prostředím a hrála jsem jen pro zábavu. A na otázku, proč jsem s hraním vůbec začala, bych odpověděla stručně – za vším hledej chlapa.
Co se týče mých zkušeností s Dotou, začala jsem hraním Doty 2, které se věnuji od jejího vydání ještě od Beta verze, kdy jsem dostala klíč od kamarád, a od té doby hraju alespoň několik hodin týdně. Hra mě baví z několika důvodů – líbí se mi prostředí hry, grafické zpracování hrdinů a jejich kouzel, všechny efekty a nekonečná originalita každé hry. Baví mě i sledování profesionální scény jen tak po večerech místo sledování Ordinace v Růžové zahradě.

AR Studio

Hraním jsem získala několik velice dobrých kamarádů z celé Evropy i jinde a jsem za to velice ráda. Ti zahraniční mě navedli ke streamování mých her a ti čeští mě i nějakým způsobem nasměrovali k AR studiu. Všimli si, že zrovna shání komentátory a navrhli mi, že bych to měla zkusit, že tohle na české dota scéně chybí a mohlo by ji to zpestřit a možná nějakým způsobem obohatit. A jelikož jsem zastáncem toho, že zkusit se má všechno a zrovna jsem seděla na velice nudné přednášce nějakého velice nudného předmětu přednášeného ještě nudnějším učitelem, neváhala jsem a hned jsem kluky z AR studia kontaktovala.
S odstupem času jsem velice vděčná jak lidem, které to napadlo, tak celému týmu AR studia. Jsem ráda, že mi kluci dali příležitost, přiřadili super parťáka a stejně jako já věří, že se to Vám divákům bude líbit!
Od této spolupráce očekávám jednak spoustu nových zkušeností a kamarádů do života, dále přínos něčeho nového na českou scénu (v zahraničí to funguje velice dobře, tak proč by to nešlo i u nás?), ale hlavně další zábavu jak pro nás, tak pro naše diváky!