DOTA 2

Alckor cesta na TI4

Vystudoval jsem SPŠE Fr. Křížíka, pár let jsem také studoval ČZU… a právě v téhle etapě mého života jsem se seznámil s Dotou. Všechno pro mě začal Matu (tou dobou spolužák na střední, později jeden z prvních členů clanu AR). On mě nejprve přivedl k Warcraft3 a později právě on mě seznámil s OFFakem. Nebýt jeho, bůhví, co bych dneska vůbec dělal, a s kým se bavil! =)

V té době jsme trávili spoustu času hraním různých custom map ve W3, jako byly právě různé odrůdy Doty, než se objevila DotA Allstars, která nás naprosto uchvátila. Její rozmanitost, komplexnost a originalita spojená s RPG prvky se pro nás staly zábavou na dalších více jak 10 let! Pro nás už to nebyla jen hra, ale kult… dnes mohu s jistotou říct, že mě Dota naučila i spoustu užitečných věcí do života.

Mimo jiné mně také dala celou řadu nejlepších kamarádů, se kterýma se dodnes bavím na denní bázi. Proto, když se naskytla příležitost zkusit streamovat Dotu, jsem oslovil právě OFFaka. V té době jsme spolu měli od-argumentované doslova stovky hodin o Dotě. V hospodách, během společných her, pří turnajích, ve volném čase, při společných výletech… nebyl člověk, s kým bych se o Dotě bavil víc, takže v tu chvíli mi bylo jasné, že jestli to má smysl s někým zkusit, je to právě on.

Přestože naše první streamy měly otřesnou kvalitu, tak nás bavily, a dokonce se ozvalo pár nadšených diváků, takže jsme na sobě začali pracovat a po malých krůčcích jsme se snažili náš stream zlepšovat, než vzniklo AR Studio.

AR Studio

AR Studio je pro nás oba srdeční záležitost, kterou děláme z hecu, nejen pro zábavu, ale také abychom pomohli Dota komunitě, protože věříme že Dota má budoucnost!