Y-games v novém hávu: Buďte u toho s námi!

Startujte káry, kupujte vstupenky, laďte stream. Dota 2 hledáček se nyní přesouvá na Slovensko. Nadcházející víkend, 1.-2.10. 2016, se v Bratislavě opět koná turnaj Majstrovstvá Slovenskej republiky v elektronických športoch (dříve Y-games) a u toho rozhodně nesmíte chybět!

Stejně jako na jaře, i na podzim nejlepší týmy naší v Dota 2 scény přijedou změřit síly na Slovensko a poprat se o pořádný balík peněz a věcné ceny.

Vemte si notýsky!

Čas: 1.-2. 10. 2016, od 8:00 (oba dny)

Místo:

Fakulta informatiky a informačných technólogií STU
Ilkovičova 2
841 04 BRATISLAVA-KARLOVA VES

Pokud neumíte googlit, zde máte podrobnou mapu.

Vstupenky: Můžete zakoupit v síti Ticketportal, ale budou k dostání i přímo na akci.

Pro věrné fanoušky: Našlapaný stream na našem twitchi.

„A co když chci koukat i na jiné věci, než je Dota 2?“

Kromě Doty 2 se zde bude soutěžit o hodnotné ceny i v dalších hrách, jakými jsou Killer Instinct, Rocket League, FIFA 2016, Counter Strike: Global Offensive, League o Legends, Hearthstone, a v neposlední řadě nás čeká i šťavnaté cosplay (čti „kozplej“, pozn. red.) klání.

Mimo všudypřítomných televizí a jednoho velkého projektoru s vysílanými zápasy se můžete těšit i na deskové hry, X-BOX koutek, spoustu soutěží pro diváky přímo na hlavním pódiu a mnoho dalšího.

Program nadcházejících Y-games (jo, je to kratší a lepší než novej název) opět papírově překonává ročník minulý. Můžete se těšit na hromadu známých streamerů, youtuberů, známých osobností z herního světa i mimo něj, plno jídla, pití, hraček, vychytávek, herního vybavení, rozhovorů, fotek, legrace . . .  A mnoho dalšího!

Tak neseďte doma, sakra, bude párty!

Add a Comment